Łyżwiartstwo Short track Pięciobój nowoczesny Pływanie Strzelectwo Szermierka Wrotkarstwo
01-03-2021

Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Białymstoku

W dniach 27-28 lutego startowaliśmy w Ogólnopolskich Zawodach Rankingowych w Białymstoku. Startowało 10 naszych zawodników, zdobyliśmy 4 medale.

W kategorii juniorek D na dystansie 777m  Martyna Górką wywalczyła srebrny medal.

W kategorii juniorów D Tymon Hryniewicz  zajął  3 miejsce na dystansie 500m i 777m oraz w wieloboju. Poprawił również swój rekord życiowy na 500m (50,809). W tej samej kategorii wiekowej Oskar Sokołowski zajął 5 miejsce na 1000m oraz znacząco poprawił swoje życiówki na 1000 oraz 500m.

W kategorii juniorek C Ada Jażdżyńska zajęła 5 miejsce na 1000m, Amelia Nowakowska uplasowała się na 5 miejscu na  dystansie 1500m oraz poprawiła na nim swój rekord życiowy o 10 sekund (2.44,430).

Nasz junior C - Michał Krause złamał granicę 50 sekund na 500m (49,909), w tej samej kategorii wiekowej Jakub Olak poprawił swoje rekordy życiowe na 1500 oraz 500m.

W kategorii mężczyzn Jędrzej Borowiecki zajął 5 miejsce na dystansie 500m, a Jan Stosik , znacząco poprawił swój rekord życiowy na 500m (48,362)

Następne zawody już za 2 tygodnie - Mistrzostwa Polski seniorów w Gdańsku.